У Полтаві покажуть фільм «Піски. Лицарі неба»

У Полтаві покажуть фільм «Піски. Лицарі неба»

7 лютого у палаці дозвілля «Листопад» відбудеться прем’єрний показ документальної стрічки «Піски. Лицарі неба».

12 лютого минулого року презентували фільм про Іловайську трагедію, а 12 жовтня – стрічку про війну та мир «Паралелі».

Студія «12-й кадр» уже втрете презентує свої роботи в Полтаві. Режисер фільму Катерина Стрельченко прокоментувала роботу виданню «Полтавський ліхтар»:

– Він продовжує цикл стрічок про загиблих бійців з полку «Дніпро1». Але тепер у центрі уваги події, що відбувалися в селище Піски, що стали своєрідним форпостом між нами і ворогом. Головні герої – це звичайні хлопці, що встали на захист країни в той складний час, коли тиск російських агресорів був найбільш потужний. Саме добровольці, ті, хто ще вчора працював ювеліром, автослюсарем, ковалем взяли в руки зброю, якої, до речі, на той час гостро не вистачало. Як і де жили хлопці, як змінювалось саме селище під час війни ми теж говоримо, але на першому плані все ж таки ті, кого з нами, на жаль, вже немає.

Географія зйомок охоплює Львівську, Запорізьку, Полтавську, Донецьку, Київську, Закарпатську області. Над проектом працювали близько дев’яти місяців. Під час зйомок взяли сотню інтерв’ю.

Зокрема у стрічці показана історія бійця із Полтави Валерія «Кабула» Боняківського, розказана його мамою Марією Карпівною.
Також звучить у кадрі пісня полтавки Ліни Дмитренко «Ми раділи, наші очі плакали…».

Автор: Ольга Матвієнко

(Visited 16 times, 1 visits today)

Напишіть відгук