«Будиночок Святого Миколая» продовжує свою благодійну місію

«Будиночок Святого Миколая» продовжує свою благодійну місію

Медичну шафу та відсмоктувач передали волонтери благодійної організації «Полтавський батальйон небайдужих» до хірургічного відділення дитячої лікарні.

Черговий візит «ПБНівців» до лікувального закладу ознаменувався подарунками. Силами благодійників, які відвідували «Будиночок Святого Миколая» і жертвували кошти, вдалося придбати медичну шафу. Її купили за попередньою домовленістю із завідувачем хірургічного відділення дитячої міської лікарні Миколою Гриценком. Витратили 11 тисяч 124 гривні.

Медичний відсмоктувач придбав архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, витративши на прилад власні кошти та гроші від отриманої премії Юрія Горліс-Горського. Офіційне вручення відсмоктувача відбулося у Свято-Успенському соборі під час ярмарку на Покрову. Відсмоктувач – понад 4 тисячі гривень.

Обидва апарати придбали зі знижками у 20%. Допомогли в цьому компанії «Віола» та «Біомед».

«Допомога фронту та забезпечення деяких відділень дитячої лікарні безумовно переплелися в діяльності «Полтавського батальйону небайдужих». Обидві справи – для майбутнього України. Радіємо черговим досягненням і дякуємо всім, хто довіряє нашій праці», – прокоментувала голова БО «Полтавський батальйон небайдужих» Наталія Гранчак.

(Visited 96 times, 1 visits today)

Напишіть відгук