Ярмарок результатів, або ефективність добрих справ

Ярмарок результатів, або ефективність добрих справ

Загальна результативність проекту визначається поставленими цілями та можливістю їхнього досягнення. Великодній ярмарок “Полтавського батальйону небайдужих” виправдав очікування організаторів та учасників, адже зібрана сума вже пішла на добрі справи.

Під час загострення ситуації в Авдіївці в січні, рівень хвилювань полтавців зріс суттєво, бо в складі 72 бригади несе службу чимало земляків. У результаті обстрілу забороненими Мінськими угодами мінометами серйозно постраждав Ігор Бахмут. Хлопець, який із перших днів російської агресії – на фронті. Тому, коли зайшла мова про цілове призначення зібраних коштів на Великодньому ярмарку, волонтери навіть без наймененших домовленостей одноголосно запропонували передати частину грошей Ігорю. 25 тисяч гривень, зібраних спільними зусиллями, уже перерахували на картку мами бійця.

Буквально напередодні ярмарку із замовленням на мотопомпу звернулися давні “ПБНівські” підопічні. Захисники вирішили воду з бліндажів не тільки відкачувати, а й очищувати, використовуючи для технічних потреб. Із знижкою мотопомпа коштує – 6 тисяч 900 гривень. Уже військові очікують доставки та дякують усім причетним за здійснення їхньої заявки.

Залишок коштів найближчим часом теж буде трансформовано в предмети допомоги українським армійцям.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Напишіть відгук