У Полтаві ветеран Олекса Коба вперше презентує «Втечу з Мряки»

У Полтаві ветеран Олекса Коба вперше презентує «Втечу з Мряки»

Унікальні картини художника-аматора розкажуть про почуття ветерана, який повернувся із війни, і вкажуть іншим шлях до виходу…

Виставка-продаж картин «Втеча з Мряки» – про внутрішні переживання, пошук гармонії в собі та метафізичні фантазії. До рук пензля взяв ветеран, коли повернувся з війни на Сході України. Олекса Коба вперше продемонструє свої творчі експерименти полтавцям. На виставці автор представить понад 30 картин, які розділені на певні цикли. Його стиль можна описати як експресіонізм.

Картини Олекси Коби бажаючі зможуть придбати. Частину коштів із продажу автор передасть на соціальні ініціативи, рештою реалізує майбутні творчі проекти.

Відкриття виставки заплановане 21 червня о 16 годині. Триватиме вона у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка до 15 липня.

Про автора:

Олекса Коба – полтавець, громадський діяч, ветеран російсько-української війни на Сході.

Учасник Революції Гідності. Один із перших організаторів Майдану в Полтаві.

У травні 2014 року пішов добровольцем захищати Україну у складі батальйону «Дніпро-1». Був двічі поранений. Зі служби повернувся у 2016. Долучився до реабілітаційної програми ГО «Побратими». Є ко-тренером програми соціальної адаптації ветеранів, що повертаються до цивільного життя за принципом «рівний – рівному», а також – співзасновником студії «IT BRO», які окрім розробки web-рішень, займаються навчанням ветеранів.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Напишіть відгук