Завтрашній день нашої держави залежить від того, як виховаємо наступників. Через декілька років ці школярі з допитливими очима замінять нас, стануть лікарями, учителями, політиками…; оберуть для себе найнеобхіднішу професію. Тому вважаємо за необхідне виховувати і плекати моральність в молодому поколінню зараз. Вкладати в них зерно щирості, відданості, честі, справедливості, відповідальності за долю своєї держави, свого народу.
![dsc_1660](https://i1.wp.com/pbn.org.ua/wp-content/uploads/2016/11/DSC_1660.jpg?resize=640%2C426)
Проект «Зміни майбутнє» зорієнтований на знайомство школярів і студентства із явищем волонтерства. ПБНівці розповідають про свій досвід, діляться порадами, мотивують молодь робити добро заради добра.
![zustrich-iz-shkolyaramy](https://i1.wp.com/pbn.org.ua/wp-content/uploads/2016/11/Zustrich-iz-shkolyaramy.jpg?resize=640%2C475)
Волонтери проводять екскурсії Свято-Успенським кафедральним собором, відкривають секрети роботи складу, прочиняють двері у будні ветеранського центру; організовують зустрічі та відвідують різні навчальні заклади, залучають молодь до реалізації проектів «Полтавського батальйону небайдужих».